Poligrafia jako branża rozwijająca się… Leasing maszyn poligraficznych i introligatorskich

Poligrafia to szeroko pojęta branża, która trudni się wytwarzaniem druku. Przez wiele lat firmy leasingowe najchętniej finansowany właśnie maszyny poligraficzne i introligatorskie. W ostatnich latach zauważalny jest spadek czytelnictwa, który to w latach 2008-2009 sprawił, że wielkie koncerny wydawnicze miały problemy finansowe. Branża podniosła się jednak i wiele z przedsiębiorstw zarówno małych, jak i wielkich aglomeratów finansowych doskonale radzi sobie na rynku. Bez żadnego trudu można uzyskać finansowanie na te właśnie urządzenia. Wiele przedsiębiorstw zmieniło specjalizację i zaczęło działać jako drukarnie specjalizujące się w druku materiałów promocyjnych.

Najczęściej leasingowane maszyny

Najczęściej finansowane maszyny poligraficzne i introligatorskie, to między innymi urządzenia do poligrafii offsetowej, sita drukarskie oraz wiele sztancujących maszyn pomocniczych, np. krajarki, naświetlarki, zszywki, windy do papieru i wiele innych.

Warunki finansowania

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży leasingowej gwarantujemy naszym klientom uproszczone procedury, małe wpłaty własne od 5% i dogodny okres leasingowy do 60 miesięcy. Maszyny można zakupić w dwóch formach leasingu: operacyjnym lub finansowym. Nasi klienci mogą liczyć na darmową wycenę produktów oraz dostęp do szerokiego wyboru maszyn zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów. Maszyny mogą być nowe lub używane.

Zapraszamy do kontaktu, aby przedstawić szczegóły naszej oferty!

Dbając o naszych klientów, oszczędzamy ich czas, zapewniając kontakt z naszym przedstawicielem w domu klienta, a także ograniczając procedury do niezbędnego minimum. W razie pytań, jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu.

W celu kontaktu prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub złożenie zapytania leasingowego.

Szczegółowo odpowiemy na wszystkie pytania!

Jeśli masz wątpliwości, albo brak Ci czasu, zapewniamy pomoc przy wypełnianiu wniosków leasingowych!

Jak wyglądają formalności?

Po wypełnieniu formularza kontaktowego, dzwonimy do klienta, doradzamy i wspólnie ustalamy najkorzystniejszy wariant leasingowy. Następnie klient przesyła nam dokumenty rejestrowe niezbędne do wypełnienia wniosku leasingowego, a po jego pozytywnym rozpatrzeniu, podpisujemy umowę i następuje wniesienie wkładu własnego kontrahenta. W dalszej kolejności nasz przedstawiciel finalizuje zakup maszyny lub urządzenia, którego odbiór następuje bezpośrednio u klienta.

My zajmiemy się wszystkim, a Ty zaoszczędzisz czas, nerwy i pieniądze. Nasza firma zapewnia całościową opiekę nad procesem realizacji umowy i w czasie jej trwania, współpracujemy z producentami krajowymi oraz zagranicznymi, co pozwala nam na realizację niemal dowolnych zamówień naszych klientów i to w bardzo krótkim czasie. Przy standardowych zamówieniach, czas realizacji wynosi tylko 2 dni! Dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb dużych i małych przedsiębiorstw. Oferujemy szerokie doradztwo leasingowe, zatrudniając najlepszych specjalistów.

Gwarantujemy jakość usług, fachową i szybką obsługę, sumienność w pracy oraz kompleksowe wsparcie merytoryczne klientów naszej firmy.

Zero ryzyka – satysfakcja gwarantowana! Nam możesz zaufać!

Zespół Superleasing.pl