Leasing

Superleasing.pl to marka, która powstała w odpowiedzi na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku dystrybucji kredytów samochodowych i leasingu z wykorzystaniem nowoczesnego kanału jakim jest Internet.

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie na rynku usług finansowych adresowanych do rynku motoryzacyjnego (kredyt samochodowy, leasing), oraz w finansowaniu zakupu maszyn i urządzeń. Pracując w branży od drugiej połowy lat dziewięćdziesiątych zdobyliśmy niezbędną praktykę i wiedzę, którą z powodzeniem wykorzystujemy ku satysfakcji naszych obecnych oraz przyszłych Klientów.

Oferując swoje usługi „On-Line” jesteśmy dostępni dla Klientów do późnych godzin wieczornych, co przyczynia się do ograniczenia czasu oczekiwania na decyzję o przyznaniu kredytu samochodowego lub leasingu do absolutnego minimum, oraz umożliwia ekspresowe tempo przeprowadzenia transakcji.
Dzięki pełnomocnictwom otrzymanym od wiodących banków i firm leasingowych w Polsce realizujemy transakcję od A do Z. Czyli od pierwszego kontaktu z Klientem, aż do odbioru samochodu, urządzenia lub maszyny. Nasi pracownicy są profesjonalni, mobilni oraz przygotowani do zapewnienia Klientom najwyższej jakości serwisu.

W efekcie wieloletnich kontaktów na rynku motoryzacyjnym (oraz rynku maszyn i urządzeń) zarówno w Polsce, jak i za granicą jesteśmy w stanie pomóc naszym Klientom w uzyskaniu od dostawców i dealerów atrakcyjnych rabatów i upustów na zamawiane samochody i pozostałe środki trwałe.

Swoją ofertę adresujemy zarówno do osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Jesteśmy specjalistami w zakresie kredytów samochodowych, leasingu samochodowego, leasingu maszyn i urządzeń oraz leasingu konsumenckiego.

Każdego dnia staramy się być lepsi i jeszcze bardziej profesjonalni. Pragniemy zapewniać naszym Klientom obsługę najwyższej jakości. Dlatego, jeżeli jest cokolwiek, co możemy Twoim zdaniem poprawić będziemy niezmierni wdzięczni za wszelkie uwagi i sugestie.