Leasing z 0% wpłaty własnej

Ostatnio pojawiły się nowe zasady leasingowe dotyczące wpłaty własnej. Dotychczas wpłata własna przy zakupie samochodu importowanego z zagranicy musiała wynieść chociaż 5%. Tak samo było przy zakupie maszyn i urządzeń.

Uwaga!

Finansując zakup importowanego auta, maszyny lub urządzenia z naszym pośrednictwem, oferujemy wpłatę własną już od 0%.

Inne zalety leasingu

Nie uległy zmianie inne warunki leasingu w naszej firmie. Jeszcze bardziej uprościliśmy procedury i przyśpieszyliśmy wydawanie decyzji leasingowej. Jesteśmy elastyczni, co do okresu zawarcia umowy leasingowej. Koszt wyceny samochodu i urządzania leży po naszej stronie. Ubezpieczenie OC, NW i AC w przypadku auta jest wliczone w koszty umowy leasingowej. Wszystkie formalności związane z importem produktu leżą po naszej stronie.

Jakie auta sprowadzamy najczęściej?

Według Samar w kwietniu 2015 roku Polacy sprowadzili do kraju więcej samochodów niż w tym samym okresie rok wcześniej, a była to liczna 69666 pojazdów (wg danych Ministerstwa Finansów). W marcu 2015 r. sprowadzono ich nawet więcej niż w kwietniu. Jeśli podsumujemy cały rok 2015 do tej pory to ilość importowanych aut jest większa o 6.92% niż w roku 2014. Nadal najchętniej sprowadzamy samochody w wieku powyżej 10 lat i stanowią 55,94% wszystkich aut z importu. Najczęściej sprowadzamy takie marki, jak: Volkswagen, Opel, Audi, Ford i Renault.

Dbając o naszych klientów, oszczędzamy ich czas, zapewniając kontakt z naszym przedstawicielem w domu klienta, a także ograniczając procedury do niezbędnego minimum. W razie pytań, jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu.

W celu kontaktu prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub złożenie zapytania leasingowego.

Szczegółowo odpowiemy na wszystkie pytania!

Jeśli masz wątpliwości, albo brak Ci czasu, zapewniamy pomoc przy wypełnianiu wniosków leasingowych!

Jak wyglądają formalności?

Po wypełnieniu formularza kontaktowego, dzwonimy do klienta, doradzamy i wspólnie ustalamy najkorzystniejszy wariant leasingowy. Następnie klient przesyła nam dokumenty rejestrowe niezbędne do wypełnienia wniosku leasingowego, a po jego pozytywnym rozpatrzeniu, podpisujemy umowę i następuje wniesienie wkładu własnego kontrahenta. W dalszej kolejności nasz przedstawiciel finalizuje zakup maszyny lub urządzenia, którego odbiór następuje bezpośrednio u klienta.

My zajmiemy się wszystkim, a Ty zaoszczędzisz czas, nerwy i pieniądze. Nasza firma zapewnia całościową opiekę nad procesem realizacji umowy i w czasie jej trwania, współpracujemy z producentami krajowymi oraz zagranicznymi, co pozwala nam na realizację niemal dowolnych zamówień naszych klientów i to w bardzo krótkim czasie. Przy standardowych zamówieniach, czas realizacji wynosi tylko 2 dni! Dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb dużych i małych przedsiębiorstw. Oferujemy szerokie doradztwo leasingowe, zatrudniając najlepszych specjalistów.

Gwarantujemy jakość usług, fachową i szybką obsługę, sumienność w pracy oraz kompleksowe wsparcie merytoryczne klientów naszej firmy.

Zero ryzyka – satysfakcja gwarantowana! Nam możesz zaufać!

Zespół Superleasing.pl