Leasing transportu drogowego

W dzisiejszych czasach sprawne prowadzenie firmy, jest nierozerwalnie związane z mobilnością oraz niezawodnym i szybkim transportem. Jak osiągnąć najlepsze wyniki, przy jak najniższych kosztach? Odpowiedzią jest SUPERLEASING.PL.

Zapewniamy fachowe doradztwo, dostosowujemy warunki umowy do szczegółowych potrzeb klientów każdej branży i tworzymy hybrydowe rozwiązania, pozwalające spełnić najwyższe oczekiwania naszych kontrahentów.

Działamy szybko, sprawnie i skutecznie, a nasze procedury są zwięzłe i klarowne. Szanujemy zaufanie naszych klientów. To stawia nas w pozycji krajowych leaderów na rynku usług leasingowych.

Nasza bogata oferta dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klientów. Gwarantujemy:

  • Niski wkład własny klienta już od 5% wartości pojazdu
  • okres leasingowy do 84 miesięcy
  • szeroki wybór pojazdów ciężarowych, autobusów, ciągników siodłowych, naczep oraz przyczep, zarówno nowych jak i używanych
  • indywidualnie dobraną formę płatności ratalnych
  • ubezpieczenie OC, AC, NW w ramach kosztów umowy leasingowej, przy dowolnie wybranym ubezpieczycielu
  • darmową wycenę pojazdu
  • leasing zwrotny

Dbając o naszych klientów, oszczędzamy ich czas zapewniając kontakt z naszym przedstawicielem w domu klienta, a także ograniczając procedury do niezbędnego minimum. W razie pytań, jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu.

W celu kontaktu prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub złożenie zapytania leasingowego

Szczegółowo odpowiemy na wszystkie pytania!

Jeśli masz wątpliwości, albo brak Ci czasu, zapewniamy pomoc przy wypełnianiu wniosków leasingowych!

Jak wyglądają formalności?

Po wypełnieniu formularza kontaktowego, dzwonimy do klienta, doradzamy i wspólnie ustalamy najkorzystniejszy wariant leasingowy. Następnie klient przesyła nam dokumenty rejestrowe niezbędne do wypełnienia wniosku leasingowego, a po jego pozytywnym rozpatrzeniu, podpisujemy umowę i następuje wniesienie wkładu własnego kontrahenta. W dalszej kolejności nasz przedstawiciel finalizuje zakup maszyny lub urządzenia, którego odbiór następuje bezpośrednio u klienta.

My zajmiemy się wszystkim, a Ty zaoszczędzisz czas, nerwy i pieniądze. Nasza firma zapewnia całościową opiekę nad procesem realizacji umowy i w czasie jej trwania, współpracujemy z producentami krajowymi oraz zagranicznymi, co pozwala nam na realizację niemal dowolnych zamówień naszych klientów i to w bardzo krótkim czasie. Przy standardowych zamówieniach, czas realizacji wynosi tylko 2 dni! Dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb dużych i małych przedsiębiorstw. Oferujemy szerokie doradztwo leasingowe, zatrudniając najlepszych specjalistów.

Gwarantujemy jakość usług, fachową i szybką obsługę, sumienność w pracy oraz kompleksowe wsparcie merytoryczne klientów naszej firmy.

Zero ryzyka – satysfakcja gwarantowana! Nam możesz zaufać!

Zespół Superleasing.pl