Leasing samochodów sprowadzonych z zagranicy

W dzisiejszych czasach sprawne prowadzenie firmy, jest nierozerwalnie związane z mobilnością oraz szybkim transportem Potrzebujesz samochodu z zagranicy? Jak osiągnąć najlepsze wyniki, przy jak najniższych kosztach? Gwarancja sukcesu? Odpowiedzią jest SUPERLEASING.PL.

Zapewniamy fachowe doradztwo, dostosowujemy warunki umowy do szczegółowych potrzeb klientów każdej branży i tworzymy hybrydowe rozwiązania, pozwalające spełnić najwyższe oczekiwania naszych kontrahentów.

Działamy szybko, sprawnie i skutecznie, a nasze procedury są zwięzłe i klarowne. Szanujemy zaufanie naszych klientów. To stawia nas w pozycji krajowych leaderów na rynku usług leasingowych.

Nasza bogata oferta dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klientów. Gwarantujemy:

  • 95% leasingu – wkład klienta to tylko 5% wartości pojazdu
  • okres leasingowy na 84 miesiące
  • szeroki wybór samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, a także ciągników siodłowych, naczep oraz przyczep
  • wybór leasingu operacyjnego lub finansowego
  • ubezpieczenie OC, AC, NW w ramach kosztów umowy leasingowej, przy dowolnie wybranym ubezpieczycielu pojazdu
  • darmową wycenę pojazdu
  • leasing zwrotny

Dbając o naszych klientów, oszczędzamy ich czas zapewniając kontakt z naszym przedstawicielem w domu klienta, a także ograniczając procedury do niezbędnego minimum. W razie pytań, jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu.

W celu kontaktu prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub złożenie zapytania leasingowego

Szczegółowo odpowiemy na wszystkie pytania!

Jeśli masz wątpliwości, albo brak Ci czasu, zapewniamy pomoc przy wypełnianiu wniosków leasingowych!

Jak wyglądają formalności?

Po wypełnieniu formularza kontaktowego, dzwonimy do klienta, który wskazuje na wybrany przez niego pojazd, a my dokonujemy wyceny. Wówczas doradzamy i wspólnie ustalamy najkorzystniejszy wariant leasingowy. Następnie klient przesyła nam wypełniony wniosek leasingowy, a po jego pozytywnym rozpatrzeniu, podpisujemy umowę i następuje wniesienie wkładu własnego kontrahenta. W dalszej kolejności nasz przedstawiciel finalizuje zakup pojazdu, przebieg rejestracji oraz zawarcie umowy z dowolnie wybranym ubezpieczycielem. Pojazd dostarczany jest pod wskazany adres. Podstawę sprzedaży stanowi faktura VAT 23%.

My zajmiemy się wszystkim, a Ty zaoszczędzisz czas, nerwy i pieniądze. Czas realizacji to maksymalnie 2 tygodnie! Nasza firma zapewnia całościową opiekę nad procesem realizacji umowy. Dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb przedsiębiorstw każdej branży oraz klientów indywidualnych. Oferujemy szerokie doradztwo leasingowe, zatrudniając najlepszych specjalistów.

Gwarantujemy jakość usług, fachową i szybką obsługę, sumienność w pracy oraz kompleksowe wsparcie merytoryczne klientów naszej firmy.

Zero ryzyka – satysfakcja gwarantowana! Nam możesz zaufać!