Leasing Range Rover Sport

Range Rover Sport to model, który do roku występuje w dwóch odsłonach. Range Rover Sport I produkowany był w latach 2004-2013. Słuszne rozmiary tego auta podkreślają proste rysy nadwozia. Jednocześnie jest masywny, bezpieczny a z drugiej szlachetny wizerunek podkreślający prestiż. Przestronność kabiny pasażerskiej musisz ocenić sam. Z jednej strony miejsca jest dużo, ale mogło by być więcej. Jeśli chodzi o pojemność bagażnika po złożeniu tylnych siedzeń jest ona imponująca, ale przy normalnym użytkowaniu jest raczej standardowa. Producent stworzył doskonałe auto do podróży po trudnych terenach. Nie straszne są mu dziurawe ulice naszych miast.

Lepsza strona Range Rovera

Range Rover Sport II jest nową, lepszą odsłoną. Choć nowy model urósł to dzięki zastosowaniu aluminiowego nadwozia zmniejszył swoją wagę o 420 kg. Pozwoliło to zmniejszyć zużycie paliwa i poprawić osiągi. Komfortowo podróżować może w nim 5 osób, a dzięki fotelom schowanym w podłodze może przewozić nawet siedem osób. Wnętrze wykonane jest ze skóry, drewna i metal z największą starannością/ Jednostki silnikowe, jakie mamy w tym modelu to 2 silniki benzynowe z kompresorem: 3,0 V6 i 5,0 V8, dwie jednostki wysokoprężne: 3,0 TDV6 i 3,0 SDV6 oraz diesla 4,4 SDV8. Każda wersja wyposażona jest w ośmiostopniową skrzynię biegów. W recenzjach mówi się, że łączy w sobie luksus limuzyny, prowadzi się jak auto sportowe i idealnie sprawdza się w trudnym terenie, jak terenówka. Wyposażenie, jakim się może pochwalić jest imponujące: radio satelitarne, tuner TV, wyświetlacze na desce rozdzielczej i w zagłówkach. Układ terenowego wsparcia Terrain Response 2 dostosowuje podwozie i układ napędowy do ukształtowania terenu, układ wsparcia przy ruszaniu na wzniesieniu i zjeździe, duży prześwit, doskonałe wartości kątów natarcia i wiele innych udogodnień sprawi, że auto prowadzi się doskonale.

Range Rover Sport jest Twoim marzeniem?

Pomożemy Ci sfinansować to marzenie. Najlepszą formą jest leasing, który nie obciąża Twojej zdolności kredytowej i charakteryzuje się mniejszą ilością wymagań oraz szybkością przeprowadzenia transakcji. Znajdź wymarzony model na naszym portalu partnerskim mobile.de i zamów go u nas. Sprawdzimy za Ciebie na miejscu jego stan, sprowadzimy go, pomożemy przy wszystkich formalnościach i otrzymasz go w ramach umowy leasingu.

Cechy leasingu importowanych aut:

  • – formalności ograniczone do minimum,
  • – niska wpłata własna,
  • – dogodny okres leasingowy nawet do 84 miesięcy,
  • – do wyboru dwie formy leasingu: operacyjny i finansowy,
  • – wsparcie na każdym etapie realizacji umowy leasingu,
  • – darmowa wycena pojazdu,
  • – ubezpieczenie OC, AC i NW w ramach umowy leasingu.

Dbając o naszych klientów, oszczędzamy ich czas, zapewniając kontakt z naszym przedstawicielem w domu klienta, a także ograniczając procedury do niezbędnego minimum. W razie pytań, jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu.

W celu kontaktu prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub złożenie zapytania leasingowego.

Szczegółowo odpowiemy na wszystkie pytania!

Jeśli masz wątpliwości, albo brak Ci czasu, zapewniamy pomoc przy wypełnianiu wniosków leasingowych!

Jak wyglądają formalności?

Po wypełnieniu formularza kontaktowego, dzwonimy do klienta, doradzamy i wspólnie ustalamy najkorzystniejszy wariant leasingowy. Następnie klient przesyła nam dokumenty rejestrowe niezbędne do wypełnienia wniosku leasingowego, a po jego pozytywnym rozpatrzeniu, podpisujemy umowę i następuje wniesienie wkładu własnego kontrahenta. W dalszej kolejności nasz przedstawiciel finalizuje zakup maszyny lub urządzenia, którego odbiór następuje bezpośrednio u klienta.

My zajmiemy się wszystkim, a Ty zaoszczędzisz czas, nerwy i pieniądze. Nasza firma zapewnia całościową opiekę nad procesem realizacji umowy i w czasie jej trwania, współpracujemy z producentami krajowymi oraz zagranicznymi, co pozwala nam na realizację niemal dowolnych zamówień naszych klientów i to w bardzo krótkim czasie. Przy standardowych zamówieniach, czas realizacji wynosi tylko 2 dni! Dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb dużych i małych przedsiębiorstw. Oferujemy szerokie doradztwo leasingowe, zatrudniając najlepszych specjalistów.

Gwarantujemy jakość usług, fachową i szybką obsługę, sumienność w pracy oraz kompleksowe wsparcie merytoryczne klientów naszej firmy.

Zero ryzyka – satysfakcja gwarantowana! Nam możesz zaufać!

Zespół Superleasing.pl