Leasing naczepy producenta Wielton

Naczepy i ciągnik siodłowy to bardziej wydajne rozwiązanie niż samochód ciężarowy. Naczepy są przystosowane do przewożenia towaru o większej wadze. Jeśli wybrać naczepę, to tylko producenta Wielton. Od lat firma jest liderem w branży naczep zarówno pod względem nowoczesnej myśli technologiczne, jak i optymalizacji produkcji. To Polskie przedsiębiorstwo jest dużą konkurencją dla najważniejszych międzynarodowych przedstawicieli tej branży. W ofercie znajdziemy takie naczepy, jak:

  • – skrzyniowe,
  • – kurtynowe,
  • – furgonowe,
  • – chłodnie,
  • – wywrotki,
  • – podkontynerowe,
  • – specjalistyczne.

Możesz zakupić nie tylko samą naczepę, ale również zabudowy na samochody ciężarowe oraz przyczepy.

Finansowanie naczep firmy Wielton

Powiększenie floty jest często celem przedsiębiorcy. Warto wybrać pojazd najlepszej jakości, który będzie służył wiele lat. Najlepszą dla przedsiębiorcy formą finansowania jest leasing. Podpisanie umowy leasingu z doświadczonym leasingodawcą może przynieść tylko jeszcze więcej korzyści. Superleasing nawiązał stałą współpracę z firmą Wielton, dzięki czemu może zaoferować oprócz finansowania duże rabaty na naczepy produkcji tego przedsiębiorstwa.

Gwarantujemy ograniczenie formalności do minimum, dogodny okres leasingowania oraz niski wkład własny.

Dbając o naszych klientów, oszczędzamy ich czas, zapewniając kontakt z naszym przedstawicielem w domu klienta, a także ograniczając procedury do niezbędnego minimum. W razie pytań, jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu.

W celu kontaktu prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub złożenie zapytania leasingowego.

Szczegółowo odpowiemy na wszystkie pytania!

Jeśli masz wątpliwości, albo brak Ci czasu, zapewniamy pomoc przy wypełnianiu wniosków leasingowych!

Jak wyglądają formalności?

Po wypełnieniu formularza kontaktowego, dzwonimy do klienta, doradzamy i wspólnie ustalamy najkorzystniejszy wariant leasingowy. Następnie klient przesyła nam dokumenty rejestrowe niezbędne do wypełnienia wniosku leasingowego, a po jego pozytywnym rozpatrzeniu, podpisujemy umowę i następuje wniesienie wkładu własnego kontrahenta. W dalszej kolejności nasz przedstawiciel finalizuje zakup maszyny lub urządzenia, którego odbiór następuje bezpośrednio u klienta.

My zajmiemy się wszystkim, a Ty zaoszczędzisz czas, nerwy i pieniądze. Nasza firma zapewnia całościową opiekę nad procesem realizacji umowy i w czasie jej trwania, współpracujemy z producentami krajowymi oraz zagranicznymi, co pozwala nam na realizację niemal dowolnych zamówień naszych klientów i to w bardzo krótkim czasie. Przy standardowych zamówieniach, czas realizacji wynosi tylko 2 dni! Dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb dużych i małych przedsiębiorstw. Oferujemy szerokie doradztwo leasingowe, zatrudniając najlepszych specjalistów.

Gwarantujemy jakość usług, fachową i szybką obsługę, sumienność w pracy oraz kompleksowe wsparcie merytoryczne klientów naszej firmy.

Zero ryzyka – satysfakcja gwarantowana! Nam możesz zaufać!

Zespół Superleasing.pl