Leasing automatów vendingowych

Branża automatów vendingowych to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin w współczesnym biznesie. Najprościej mówiąc, vending to sprzedaż towarów bez bezpośredniego udziału sprzedawcy. Automaty zapewniają dostęp do sprzedawanych dóbr lub usług 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Branża ta przyszła do Polski z krajów najbardziej rozwiniętych, takich, jak: Japonia czy Stany Zjednoczone.

Wygoda, szybkość obsługi, dostępność i sprawne zakupy powodują, że działalność w tej branży jest interesem bezpiecznym, stabilnym, a co najważniejsze – opłacalnym. Co możesz sprzedawać? Najczęściej sprzedawane w ten sposób są, np. napoje, przekąski, kanapki, gadżety, itp. Jeśli patrzeć szeroko i brać pod uwagę również usługi, do automatów vendingowych możemy zaliczyć również: parkometry, budki fotograficzne, paczkomaty czy biletomaty. Sieć automatów nie jest w Polsce tak rozwinięta, jak w innych krajach UE, co stanowi szansę dla przedsiębiorców, którzy chcą wkroczyć na ten obiecujący rynek.

Forma sfinansowania

Najbezpieczniejszą i najelastyczniejszą formą finansowania jest leasing. Czym leasing przewyższa tradycyjny kredyt? Mniejsze wymagania, co do warunków spełnionych przez klienta pozwala na szybsze i łatwiejsze finansowanie. Nie obciążasz swojej zdolności kredytowej i zmniejszasz koszty, gdyż nie trzeba wykupować dodatkowych zabezpieczeń. Większa elastyczność zarówno okresu leasingowego, wysokości raty oraz niskie wpłaty własne. Możesz wykorzystać kontakty i rabaty leasingodawcy, co powoli uzyskać niższą cenę za produkt. W razie problemów finansowych można przenieść własność na inny podmiot.

Zalety leasingu w naszej firmie:

  • – dopasowany do potrzeb klienta okres leasingowy,
  • – niskie wpłaty własne,
  • – duży wybór maszyn i producentów zarówno z Polski, jak i z zagranicy,
  • – można sfinansować zakup nowych bądź używanych automatów zarówno od dostawcy krajowego jak i zagranicznego,
  • – do wyboru są dwa warianty leasingowe: operacyjny lub finansowy,
  • – gwarantujemy darmową wycenę automatów.

Wszystko zorganizujemy szybko i sprawnie. Skontaktuj się z nami. Doradzimy, jaka jest najlepsza forma finasowania wybranego automatu lub kilku automatów. Wyślesz wypełniony wniosek rejestracyjny, a szybko udzielimy Ci odpowiedzi. Potem to już tylko zakup i transport. Najczęściej cały proces trwa zaledwie kilka dni.

Dbając o naszych klientów, oszczędzamy ich czas, zapewniając kontakt z naszym przedstawicielem w domu klienta, a także ograniczając procedury do niezbędnego minimum. W razie pytań, jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu.

W celu kontaktu prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub złożenie zapytania leasingowego.

Szczegółowo odpowiemy na wszystkie pytania!

Jeśli masz wątpliwości, albo brak Ci czasu, zapewniamy pomoc przy wypełnianiu wniosków leasingowych!

Jak wyglądają formalności?

Po wypełnieniu formularza kontaktowego, dzwonimy do klienta, doradzamy i wspólnie ustalamy najkorzystniejszy wariant leasingowy. Następnie klient przesyła nam dokumenty rejestrowe niezbędne do wypełnienia wniosku leasingowego, a po jego pozytywnym rozpatrzeniu, podpisujemy umowę i następuje wniesienie wkładu własnego kontrahenta. W dalszej kolejności nasz przedstawiciel finalizuje zakup maszyny lub urządzenia, którego odbiór następuje bezpośrednio u klienta.

My zajmiemy się wszystkim, a Ty zaoszczędzisz czas, nerwy i pieniądze. Nasza firma zapewnia całościową opiekę nad procesem realizacji umowy i w czasie jej trwania, współpracujemy z producentami krajowymi oraz zagranicznymi, co pozwala nam na realizację niemal dowolnych zamówień naszych klientów i to w bardzo krótkim czasie. Przy standardowych zamówieniach, czas realizacji wynosi tylko 2 dni! Dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb dużych i małych przedsiębiorstw. Oferujemy szerokie doradztwo leasingowe, zatrudniając najlepszych specjalistów.

Gwarantujemy jakość usług, fachową i szybką obsługę, sumienność w pracy oraz kompleksowe wsparcie merytoryczne klientów naszej firmy.

Zero ryzyka – satysfakcja gwarantowana! Nam możesz zaufać!

Zespół Superleasing.pl