Kredyt samochodowy

W dzisiejszych czasach często przemieszczamy się na znaczne odległości, a miasta, w których żyjemy zajmują coraz większą powierzchnię. Samochód stał się niezbędnym elementem codzienności. Jak sprostać oczekiwaniom współczesności, obniżając koszty? Odpowiedzią jest SUPERLEASING.PL.

Zapewniamy fachowe doradztwo, dostosowujemy warunki umowy do szczegółowych potrzeb klientów i tworzymy hybrydowe rozwiązania, pozwalające spełnić najwyższe oczekiwania naszych kontrahentów.

Działamy szybko, sprawnie i skutecznie, a nasze procedury są zwięzłe i klarowne. Szanujemy zaufanie naszych klientów. To stawia nas w pozycji krajowych leaderów na rynku usług leasingowych.

Nasza bogata oferta dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klientów. Gwarantujemy:

  • pokrycie do 100% wartości pojazdu
  • oprocentowanie od 3,99%
  • okres kredytowy od 120 miesięcy
  • szeroki wybór pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, producentów krajowych i zagranicznych, zarówno nowych jak i używanych,
  • możliwość refinansowania wcześniej nabytego pojazdu
  • kredytowanie ubezpieczenia OC, AC, NW
  • darmową wycenę pojazdu

Dbając o naszych klientów, oszczędzamy ich czas zapewniając kontakt z naszym przedstawicielem w domu klienta, a także ograniczając procedury do niezbędnego minimum. W razie pytań, jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu.

 

Szczegółowo odpowiemy na wszystkie pytania!

Jeśli masz wątpliwości, albo brak Ci czasu, zapewniamy pomoc przy wypełnianiu wniosków leasingowych!

Jak wyglądają formalności?

Po wypełnieniu formularza kontaktowego, dzwonimy do klienta, doradzamy i wspólnie ustalamy najkorzystniejszy wariant kredytowy. Następnie klient przesyła nam dokumenty rejestrowe niezbędne do wypełnienia wniosku kredytowego, a po jego pozytywnym rozpatrzeniu, podpisujemy umowę i następuje wniesienie wkładu własnego kontrahenta. W dalszej kolejności nasz przedstawiciel finalizuje zakup pojazdu, którego odbiór następuje bezpośrednio u klienta.

My zajmiemy się wszystkim, a Ty zaoszczędzisz czas, nerwy i pieniądze. Nasza firma zapewnia całościową opiekę nad procesem realizacji umowy i w czasie jej trwania, współpracujemy z producentami krajowymi oraz zagranicznymi, co pozwala nam na realizację niemal dowolnych zamówień naszych klientów i to w bardzo krótkim czasie. Przy standardowych zamówieniach czas realizacji wynosi tylko 2 dni! Dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb dużych i małych przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych.. Oferujemy szerokie doradztwo kredytowe, zatrudniając najlepszych specjalistów.
Gwarantujemy jakość usług, fachową i szybką obsługę, sumienność w pracy oraz kompleksowe wsparcie merytoryczne klientów naszej firmy.

Zero ryzyka – satysfakcja gwarantowana! Nam możesz zaufać!

Zespół Superleasin.pl